Kancelaria Rozwodowa

Nasza Kancelaria Rozwodowa oferuje fachową pomoc prawną dotyczącą spraw rozwodowych, prowadzimy mediacje oraz porady małżeńskie. Zajmujemy się sprawami bezpośrednio związanymi ze skutkami jakie wywołuje orzeczenie wyroku rozwodowego. W szczególności zajmujemy się świadczeniem pomocy w sprawach związanych z samym rozwodem, separacją, a także konkubinatem, orzeczeniem o winie, alimentami, wspólnotą majątkową oraz podziałem majątku.

michalska

Katarzyna

Wykonując zawód Syndyka oraz prowadząc niezależną firmę działającą na rynku doradztwa gospodarczego wiele razy widziałam jakie problemy niesie za sobą decyzja o rozwodzie. Wieloletnia praktyka zawodowa pozwoliła mi na zaobserwowanie pewnej zależności jaka powstaje pomiędzy problemami związanymi z płynnością finansową, a narastającymi w związku z tym konfliktami rodzinnymi i małżeńskim, nierzadko kończącymi się rozwodem. Mój zawód, a zarazem pasja związana z pomocą w restrukturyzacji przerodziły się w chęć pomocy również na gruncie spraw rodzinnych. Uważam, że spokój rodzinny i uporządkowane stosunki małżeńskie, to pierwszy krok do sukcesu również w biznesie, a te dwie pozornie niezależne dziedziny życia w rzeczywistości tworzą jedną całość. Moją taktyką jest przede wszystkim konstruktywna mediacja, która pozwoli małżonkom na racjonalną ocenę ich możliwości osiągnięcia porozumienia w kwestiach związanych z rozwodem. Kryzys w małżeństwie tak jak w biznesie powinien być rozwiązywany poprzez negocjacje i poszukiwanie możliwości wypracowania drogi która podczas rozwodu będzie najbardziej korzystna dla obu stron.
&
warstwa-30r

Filip

Znając oczekiwania Klienta śmiało mogę stwierdzić, że zawsze do każdej sprawy podchodzimy w sposób indywidualny. Pozytywne rozstrzygnięcie konfliktów rodzinnych i małżeńskich to nasz priorytet. Rozwiązania jakie udało nam się przez wiele lat wypracować z naszymi partnerami biznesowymi bardzo często sprawdzają się również w mechanizmach dotyczących konfliktów małżeńskich. Lata praktyki zawodowej pozwoliły mi wyselekcjonować najbardziej skuteczne metody działania, których owocem jest osiąganie porozumienia pomiędzy małżonkami niemogącymi znaleźć samodzielnie konsensusu, a co za tym idzie?  zadowolenia naszych Klientów.

Kancelaria Rozwodowa w ramach prowadzonej pomocy prawnej, oferuje ustne porady prawne, nasi pracownicy sporządzają oraz pomagają w sporządzaniu wszelkich pism sądowych takich jak min. wnioski, pozwy rozwodowe, apelacje. Gwarantujemy zastępstwo w postępowaniu przed Sądem, a dodatkowo reprezentujemy w prowadzonych negocjacjach. Sporządzamy projekty umów i wniosków, a w przypadku pojawienia się jakichkolwiek wątpliwości jesteśmy w stanie sporządzić opinię prawną w której zawrzemy odpowiedzi na wszelkie nurtujące Państwa pytania.

Nasza Kancelaria bezpośrednio współpracuje z biurem detektywistycznym oraz psychologiem. Zespół Kancelarii zawsze jest gotowy do Państwa dyspozycji, a naszym Klientom zostaje zapewniona kompleksowa pomocy w przypadku podjęcia decyzji o rozwodzie. Zapewniamy opiekę również w kontekście emocjonalnym jaki niewątpliwie wiąże się z rozwodem. Od chwili kiedy powierzą nam Państwo swoje problemy na pewno zaopiekujemy się Państwem. Zrobimy wszystko aby poczuli się Państwo komfortowo niezależnie od tego czy wybiorą Państwo drogę mediacji, czy radykalną decyzję o rozwodzie.

Zawsze mamy na uwadze fakt, że każda sprawa jest inna, doskonale wiemy, że decyzja o rozwodzie lub separacji to często najważniejsza i najtrudniejsza decyzja z jaką muszą zmierzyć się małżonkowie. W związku z tym dążymy do tego aby wszelkie spory zostały rozwiązane w sposób godny, niekrzywdzący żadnej ze stron. Prowadzimy negocjacje oraz mediacje, staramy się aby w przypadku pozytywnych widoków na przyszłość małżonkowie doszli do porozumienia w kwestiach związanych z rozwodem

Korzystając z naszej strony, akceptujesz nasz regulamin. Oświadczasz, że jesteś świadomy używania przez nas plików cookie i podobnych technologii w celu ulepszania i dostosowania treści oraz analizy ruchu.
Akceptuje
Korzystając z naszej strony, akceptujesz nasz regulamin. Oświadczasz, że jesteś świadomy używania przez nas plików cookie i podobnych technologii w celu ulepszania i dostosowania treści oraz analizy ruchu.
Akceptuje